Bezpłatne szkolenie online dla rodziców

Jeśli jesteście przyszłymi lub świeżo upieczonymi rodzicami? Możecie skorzystać z BEZPŁATNEGO SZKOLENIA ONLINE DLA RODZICÓW w okresie okołoporodowym, przygotowanego przez specjalistów psychoterapeutów, w formie prezentacji czytanej przez lektora.

Z bezpłatnego szkolenia online O NASTROJACH MŁODEJ MAMY. FAKTY I MITY NA TEMAT DEPRESJI na naszej platformie www.portaledukacyjny.proport.pl (wystarczy, że wyślą formularz dostępny na naszym portalu;

link: http://portaledukacyjny.proport.pl/content/projekt-1a) i zarejestrują się na Portalu Edukacyjnym proPORT)

Podczas szkolenia online:

– zdobędziecie wiedzę o powszechności zaburzeń emocjonalnych w ciąży i po porodzie,

– poznacie czynniki ryzyka wystąpienia zaburzeń emocji,

– dowiecie się, jakie są objawy zaburzeń emocjonalnych w tym okresie,

– otrzymacie zindywidualizowane wskazówki radzenia sobie,

MAMY:

– zdobędą umiejętności przeprowadzenia wstępnej autodiagnozy

– zrozumieją swój nastrój

– nabędą umiejętności radzenia sobie w sytuacji obniżonego nastroju

OJCOWIE:

– nabędą umiejętności rozpoznawania u partnerki depresji poporodowej

– zrozumieją, czego potrzebuje młoda mama, zmagająca się z zaburzeniami emocji

– nauczą się technik wspierania partnerki

– dowiedzą się, jak motywować partnerkę do korzystania profesjonalnej pomocy

W ramach usług w projekcie Rodzice mogą skorzystać:

1. Z BEZPŁATNEJ KONSULTACJI TELEFONICZNEJ ze specjalistą psychologiem, psychoterapeutą  (różne tematy rodzinne, pytania, wątpliwości). Wystarczy zaznaczyć w formularzu lub wysłać mail na portaledukacyjny@proport.pl

2.Z BEZPŁATNEJ KONSULTACJI INDYWIDUALNEJ ze specjalistą psychologiem, psychoterapeutą ( jeszcze tylko 4 BEZPŁATNE miejsca)

Projekt współfinansowany z środków budżetu Miasta Poznania i Instytuty proPORT.

Znajdując nas na Facebooku (proPORT) dowiecie się więcej oglądając wywiad z Nami w WTK na temat DEPRESJI OKOŁOPORODOWEJ.

Zapraszamy do  Newslettera