Dziękujemy za udział w akcji „Szlachetna paczka”

Składamy serdeczne podziękowania
wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom
i Pracownikom Szkoły,

którzy w jakikolwiek sposób przyłączyli się do szkolnej akcji Szlachetnej Paczki i wspierali nas w działaniu.

W tym roku szkolnym po raz kolejny uczniowie Szkoły Podstawowej nr 62 w Poznaniu wraz z nauczycielami i rodzicami dołączyli do  akcji Szlachetna Paczka. Koordynacją akcji w szkole zajęły się nauczycielki  – p. Maria Cieślak, p. Joanna Pioterek i p. Agnieszka Woryma.
Pod koniec listopada z internetowej bazy danych została wspólnie wybrana rodzina –
Pani Sylwii (40 l.) wraz z najstarszym synem Przemkiem (22 l.) wychowuje trójkę młodszych dzieci: Tomka (19 l.), Pawła (16 l.) i Marcina (10 l.)
Przez dwa tygodnie wspólnie z naszymi uczniami, ich rodzicami i nauczycielami zbieraliśmy dary. Każdego dnia prezentów przybywało. Były to artykuły spożywcze, środki chemiczno – higieniczne, kołdry, poduszki, odzież, przybory szkolne i zabawki, a w klasach starszych również pieniądze.  Za uzbierane fundusze 1.500 zł –  zakupiono odzież, obuwie zimowe, pościel, koce, środki czystości i wymarzone przez dzieci prezenty związane z ich zainteresowaniami. W sumie ze szkoły wyjechało 35 paczek z darami.  Rodzina była szczęśliwa i niezwykle zaskoczona  ilością wniesionych pakunków.

         Wszyscy jesteśmy przekonani, że nasze wspólne działania przyczyniły się do tego, że obdarowana rodzina uwierzyła w Magię Świąt, a Nowy Rok zacznie się dla niej spokojnie i szczęśliwie.

                         Raz jeszcze gorąco  dziękujemy wszystkim darczyńcom!

                                       Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

mgr Maria Cieślak
mgr Joanna Pioterek
mgr Agnieszka Woryma