Dziękujemy w imieniu małej Olgi

Szanowni Państwo, drodzy Nauczyciele, kochani Uczniowie
Żadne słowa nie są w stanie wyrazić wdzięczności za Wasze zaangażowanie w pomoc dla małej Olgi. Dziękujemy za wszystko i każdemu. Dzięki Waszej ofiarności zebraliśmy niezliczoną ilość wspaniałych fantów, ogrom nakrętek i mnóstwo pieniędzy.
Do skarbonki na stronie https://www.siepomaga.pl/sp62 wpłacono ponad 9 tysięcy zł, natomiast do szkolnych skarbonek wpadło 4210 zł. Dzięki wam suma wciąż rośnie. Cała kwota została wpłacona na konto Olgi.
Były to dary serca dorosłych i dzieci. Wiemy, że dzieciaki zrezygnowały z upominków na koniec roku szkolnego czy przeznaczyły pieniądze z funduszów klasowych odmawiając sobie ulubionych lodów. To było niezwykle wzruszające.
Dziękujemy za przystąpienie do akcji „datek dla Olgi zamiast kwiatka”.
Dziękujemy Szkolnemu Wolontariatowi oraz Samorządowi Uczniowskiemu za organizację zbiórki – bez Was by się to nie udało.
To wszystko pokazało Wasze wielkie serca. Z takimi ludźmi można iść na koniec świata.
DZIEKUJEMY!