Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka w naszej świetlicy obchodzony był, po raz kolejny, w ciągu dwóch dni.

17 stycznia  klasy pierwsze przygotowały wierszowane i śpiewane życzenia skierowane do Seniorów. Po części oficjalnej w auli szkolnej zaprosiliśmy naszych Gości na słodki poczęstunek i część konkursową do stołówki szkolnej.

18 stycznia pozostałe grupy świetlicowe, czyli klasy drugie i trzecie, gościły Babcie i Dziadków, by złożyć im najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzącego święta. Przedstawienie, które nawiązywało do hasła roku w naszej świetlicy „Nakręćmy się na zdrowie” podobało się dorosłym, co mogliśmy stwierdzić po ich reakcjach oraz sądach wypowiadanych po imprezie. Drugo i trzecioklasiści swoimi występami wzruszyli Seniorów, a występ grupy tanecznej został nagrodzony długimi brawami. W tym dniu również nasi Goście wzięli udział w części konkursowej i poczęstunku w stołówce szkolnej.

Wszystkim Gościom dziękujemy za wspólną zabawę, którą upamiętniają  wykonane zdjęcia.