KOMPUTEROWE TESTY PREFERENCJI dla uczniów klas VIII

Zespół doradców zawodowych z Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Poznaniu serdecznie zaprasza na:
·         SPOTKANIA INFORMACYJNE dla rodziców uczniów klas VIII –
„System edukacji w Polsce” (poświęcone tworzeniu potencjalnych ścieżek edukacyjno-zawodowych oraz możliwościom wyboru typu szkoły ponadpodstawowej pod kątem indywidualnych predyspozycji uczniów).
·         KOMPUTEROWE TESTY PREFERENCJI dla uczniów klas VIII –
Uczeń otrzyma kilka propozycji testów preferencji do wyboru.
Po wypełnieniu testów będzie miał możliwość przesłania na swój adres mailowy wygenerowanych automatycznie opisów wyników.
Spotkania odbędą się w sobotę – 19 października 2019 r. w Centrum Doradztwa Zawodowego
dla Młodzieży w Poznaniu przy ul. Działyńskich 4/5 (wejście od ul. Nowowiejskiego)
o godz. 9.00 albo 11.00.

Na SPOTKANIA INFORMACYJNE zarówno dla rodziców, jak i na KOMPUTEROWE TESTY PREFERENCJI dla uczniów obowiązują zapisy.
Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza i wybranie jednej z zaproponowanych godzin spotkania dla rodziców lub uczniów.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 16 października (środa) 2019 r.
Link do wydarzenia
Link do formularza