Mikołaj w świetlicy

Co roku do dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej przychodzi Św. Mikołaj. Jego odwiedziny owiane są tajemnicą, ale zawsze pozostawia dla uczniów mały upominek i prezenty dla całej grupy.

W tym roku także nie zawiódł i pozostawił we wszystkich świetlicach prezenty.  Były nowe w naszych świetlicach gry planszowe, logiczne, zestawy do składania i gry kulkami, duże klocki z firmy Wader, klocki lego, klocki drewniane i zestawy klocków zwierzątek do łączenia

Po otrzymaniu zdrowego poczęstunku w postaci mandarynek dzieci przystąpiły do odpakowania prezentów. Jakie emocje im towarzyszyły pokazują zdjęcia. Uśmiech na twarzy dzieci i wypowiadane słowa zachwytu sprawiają, że za rok z pewnością zaprosimy Mikołaja, by znów nas odwiedził.