Pilnie potrzebna pomoc dla małej Olgi Miśkiewicz

Szkolny wolontariat, społeczność szkolna oraz nauczyciele włączyli się do akcji pomocy małej Oldze Miśkiewicz z Kiszkowa.

Olga ma 20 miesięcy… Cierpi na rdzeniowy zanik mięśni – SMA. Jej mięśnie słabną i powoli umierają… Żeby mogła przeżyć musi być poddana terapii genowej, której koszt przerasta każdego człowieka. Lek, który trzeba jej pilnie podać kosztuje 9,5 miliona złotych. Na dzień dzisiejszy brakuje jeszcze prawie 5,5 miliona.
Mijają dni, a w nich coraz więcej strachu i rozpaczy – Oldzia nie może czekać! Lek powinien być podany na już… Nie zostało zbyt wiele czasu – terapia genowa nie zostanie poddana, jeśli Olga będzie ważyła więcej niż 13,5 kg… Wtedy zostanie wykluczona z leczenia!

Nie bądźmy obojętni

Żeby pomóc małej Oldze, będziemy zbierać plastikowe nakrętki i fanty na wielki kiermasz.
Prosimy wszystkich uczniów o przynoszenie nakrętek i składanie ich w swoich klasach.
Prosimy także o przynoszenie fantów na kiermasz, który odbędzie się 27 czerwca przy centrum handlowym M1. Mogą to być książki, zabawki, ubrania, gry i inne przydatne przedmioty. Wszystko musi być nowe albo w bardzo dobrym stanie. Cały dochód z kiermaszu oraz zbiórki nakrętek będzie przeznaczony na sfinansowanie leczenia Olgi.

Pomagać małej można na wiele sposobów. Jeżeli ktoś chciałby wesprzeć zbiórkę, może dokonać wpłaty na stronie https://www.siepomaga.pl/sp62 (to jest skarbonka założona na stronie siepomaga.pl, zintegrowana z główną zbiórką dla Olgi, czyli https://www.siepomaga.pl/olga) lub klikać, najlepiej codziennie na stronie https://www.dobryklik.pl/olga-sma/zbiorka.php