Poznań wart poznania – wyniki świetlicowego konkursu

Zakończyliśmy przygotowania do konkursu

 – Poznań wart poznania –

W tym tygodniu odbyły się finałowe etapy konkursu o Poznaniu. Dzieci z klas 1 licznie i przepięknie przygotowały się pod kierunkiem pań ze świetlicy oraz rodziców do etapu finałowego. Świadczą o tym  przyznane  miejsca. Wszyscy uczestnicy otrzymali zasłużone nagrody. Dwóch chłopców z klasy 1a otrzymało nagrody specjalne. Ich wiedza o naszym mieście może zaskoczyć niejednego dorosłego poznaniaka.

Uczniowie klas 2 i 3 mniej licznie wzięli udział w eliminacjach finałowych. Dziewczynki z klasy 3b osiągnęły maksymalną liczbę punktów zajmując pierwsze miejsca. Drugoklasiści muszą jeszcze trochę popracować, by za rok dorównać koleżankom. Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w eliminacjach finałowych. Zapraszamy do udziału w konkursie za rok. Poniżej wyniki i zdjęcia nagrodzonych.

Wyniki konkursu w klasach pierwszych

Wyniki konkursu w klasach drugich i trzecich