Poznański Budżet Obywatelski 2020

1.Rada Osiedla Podolany prosi o głosowanie w Poznańskim Budżecie Obywatelskim na nasze projekty: ogólnomiejski nr 15 –  Plażojada 3 – lato pełne kultury oraz dwa projekty rejonowe nr II.12  Podolany SP62: malowanie klas c.d. oraz II.2  Rekreacja na Strzeszynie oświetlenie terenów rekreacyjnych.

2.Głosowanie trwa do 21 października do g.12. Nie odkładajmy głosowania do ostatniej chwili, pomóżmy oddać głosy naszym dzieciom (także niemowlętom:), namawiajmy do głosowania na nasze projekty babcie, dziadków z innych dzielnic. Głosowanie dostępne pod adresem: pbo2020.pl lub https://pbo2020.um.poznan.pl/i/pbo20/voting.

3.W poprzednim głosowaniu wspólnie wywalczyliśmy środki na zakup szafek na podręczniki dla każdego ucznia oraz malowanie korytarzy, auli i łączników. Niestety jest jeszcze wiele do zrobienia, dlatego prosimy o Wasze głosy.

4.W miesiącu wrześniu odnowione zostało również boisko do siatkówki m.in. ze środków zdobytych przez radę osiedla w konkursie na osiedlowe granty. Śladem naszych siatkarzy zachęcamy do korzystania z boiska w godzinach popołudniowych.

5.Wykonane zostało również dodatkowe, bezpieczne wejście do szkoły przez boiska, od strony ul. Krynickiej.

6.Wkrótce zostaną odmalowane miejsca parkingowe na parkingu przy ul. Krynickiej. Prosimy parkować zgodnie z oznakowaniem.

7.Przypominamy, że obowiązuje ZAKAZ WJAZDU w stronę szkolnej bramy od strony ul. Krynickiej.

8.Aquanet S.A. rozstrzygnął przetarg na budowę ulicy Dukielskiej i Krynickiej (odc. Nałęczowska-Zakopiańska). Realizacja nastąpi m.in. ze środków wygranych w PBO 2016 „Bezpieczna droga do szkoły”.