Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły

Apel do środowiska szkolnego w sprawie aktywnego włączenia się do programu:
Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły

Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 62 w Poznaniu

Szanowni Państwo,

dążąc do zdobycia  dodatkowych środków finansowych na  działalność statutową  szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu: Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły. Program umożliwi  pozyskiwanie przez radę rodziców  – za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, Organizacji Pożytku Publicznego nr KRS: 0000268115 – kwot wartości 1% od Państwa  podatku dochodowego.
Polecając  tę formę gromadzenia funduszy, przeznaczanych na  poprawę warunków nauczania naszych dzieci, prosimy także o zainteresowanie nią Państwa przyjaciół i  znajomych oraz   poinformowanie  ich, że  mogą tą drogą wspomóc szkołę i jej uczniów.
Celem dokonania ww. operacji każdy z darczyńców powinien wpisać  w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2018

w PIT-28: nr KRS jest w poz. 139 a cel szczegółowy – w poz. 141

w PIT-36: nr KRS jest w poz. 415 a cel szczegółowy – w poz. 417

w PIT-36L: nr KRS jest w poz. 141 a cel szczegółowy – w poz. 143