Styczeń w świetlicy

 W pierwszym tygodniu stycznia dzieci zastanawiały się nad tym, czym są noworoczne postanowienia oraz dlaczego najwięcej postanowień jest podejmowanych właśnie na początku roku. Uczniowie podzielili się z nauczycielami swoimi postanowieniami i dali słowo, że będą dążyć do tego, by jak najwięcej ich zrealizować.
7 i 8 stycznia były w świetlicy dniami wyjątkowymi, ponieważ mali aktorzy wystąpili przed swoimi babciami oraz dziadkami w auli szkolnej.
Pierwszego dnia prezentowały się klasy pierwsze. Uczniowie przygotowali dla swoich babć oraz dziadków przepiękne wierszyki oraz piosenki. Po części artystycznej przygotowano również konkursy oraz słodki poczęstunek. Zarówno dzieci, babcie, jak i dziadkowie bawili się fantastycznie, co można było odczytać z ich uśmiechniętych twarzy.
Drugiego dnia wystąpili mali aktorzy z klas drugich oraz trzecich. Tematem przedstawienia było świetlicowe hasło roku: Polska w historii i legendzie. Goście z zaciekawieniem obejrzeli przedstawienie, następnie wysłuchali utworów im poświęconych. Po części artystycznej, podobnie jak dnia poprzedniego, zostali zaproszeni na część konkursową i poczęstunek.
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za zaangażowanie i pracę włożoną w przygotowanie się do występów, a dziadkom i babciom za przybycie i możliwość wspólnej zabawy. Do zobaczenia za rok!