Szlachetna paczka

Wzorem ubiegłego roku, nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji ,,SZLACHETNA PACZKA”

W dniach 22.11. – 07.12.  odbędzie się zbiórka produktów żywnościowych, chemicznych, higienicznych, przyborów szkolnych oraz pieniędzy przeznaczonych na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla wybranej przez nas rodziny.

Opis rodziny: Pani Małgorzata (31 l.) wraz z mężem Pawłem (42 l.) wychowują trójką dzieci: Bartosza (2l.), Dawida (9 l.) i Wiktoria (7 l.). Po narodzinach Bartosza Pani Małgorzata zmuszona była zrezygnować z pracy. Choroba Pana Pawła uniemożliwiła mu podjęcie pracy ze względu na leki, które musi on przyjmować. Rodzina żyje dzięki różnym źródłom utrzymania (3080zł). Po odliczeniu kosztów leczenia i utrzymania mieszkania, pozostaje każdemu członkowi rodziny ok.377zł. Małżeństwo jest bardzo dumne ze swoich dzieci. Dawid gra w piłkę nożną, Wiktoria interesuje się tańcem. Wolny czas rodzina spędza na wycieczkach rowerowych i odrabianiu lekcji.

Potrzeby rodziny:

Żywność trwała: Podstawowe produkty żywnościowe: Herbata, Cukier, Konserwy mięsne, Kawa, Makaron, Olej, Ryż, Mąka, Dżem.

Środki czystości i artykuły higieniczne: Proszek do prania, Płyn do mycia naczyń, Mydło/żel myjący, Pasta do zębów, Płyny czyszczące, Szampony, Szczoteczki do zębów.

Materiały szkolne: Zeszyty, Farbki, Papier kolorowy, Bloki, Klej, Kredki, Plastelina, Nożyczki, Przybory do pisania.

Obuwie: przejściowe – rozmiar – 35.

Odzież: Bluzki, podkoszulki, koszulki, spodnie – od 104cm, 152cm. Kurtka zimowa dla Pani Małgorzaty rozmiar XL – XXL – 160cm.

Brakujący sprzęt gospodarstwa domowego: pralka, poduszki.

Specjalne upominki: Dawid – piłka nożna, Bartosz – kolejka, Wiktoria – lalka.

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA POMOC!!!