Wsparcie Poznania w konkursie European Best Destinations!

Poznań to jedyne polskie miasto, które w tym roku bierze udział w plebiscycie. Jego organizatorem jest European Best Destinations (EBD). To działająca w Brukseli od 2009 roku organizacja, która promuje turystykę i kulturę w całej Europie. Prowadzony przez nią serwis internetowy europeanbestdestinations.com jest jedną z najchętniej odwiedzanych stron poświęconych turystyce w Europie.

Głosowanie rozpocznie się 15 stycznia o godzinie 00:00 i potrwa do 5 lutego 2019 roku. Swój głos można oddać przez specjalną stronę www.glosujnapoznan.pl lub na www.voteforpoznan.pl (uwaga, strona przekieruje nas do strony organizatora konkursu i dopiero na stronie organizatora głosujemy na Poznań) lub bezpośrednio na stronie konkursu (i ten adres rekomendujemy podać w komunikacji internetowej): www.vote.ebdest.in
Dla Poznania to ogromne wyróżnienie. Jesteśmy w gronie 20 najciekawszych turystycznie miast 2019, a o ostatecznej kolejności zadecydują internauci, a więc każdy z nas. Każdy głos to głos oddany na rozwój funkcji turystycznej naszego miasta.
Jak pomóc?
Wielka prośba o dystrybucję informacji o konkursie za pomocą mediów społecznościowych i wszelkich innych kanałów, np. mailing.
Na potrzeby głosowania utworzyliśmy właśnie także wydarzenie: https://www.facebook.com/events/551328302011538/
Grafiki
Zapraszamy do skorzystania z gotowych grafik, promujących udział Poznania w konkursie EBD: http://bit.ly/EBD2019_grafiki
Można także pobrać logo konkursu: http://bit.ly/EBD2019 i wykorzystywać w Państwa materiałach/fotografiach przy zachowaniu następujących zasadach:
1. Zachowanie integralności znaku graficznego, tj. nie zmienianie jego projektu, nie dodawanie nowych elementów do znaku, nie zmienianie proporcji i kolorów.
2. Wykorzystanie na materiałach przedstawiających Poznań i służących promocji miasta, w szczególności zachęcających do udziału w konkursie.

Kontakt Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna:
Wojciech Mania, tel. +48 661 622 046, e-mail: w.mania@plot.poznan.pl
Jan Mazurczak, tel. +48 601 319 109, e-mail: j.mazurczak@plot.poznan.pl