Wyniki jesiennego konkursu świetlicowego

W miesiącu październiku wszystkie grupy wiekowe w świetlicy szkolnej przystąpiły do konkursu plastycznego  związanego z jesienią.
Klasy pierwsze miały wykonać jesienne drzewo, klasy drugie pokazać dary jesieni, a klasy trzecie wykonać coś z liści rysowanych lub suszonych.
W ostatnim tygodniu października komisje konkursowe  oceniły prace poszczególnych grupach.
Dzieci z klas pierwszych oddały 33 różnorodne, pięknie wykonane prace. Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali niespodziankę, a uczniowie, których prace nagrodzono sami wybierali sobie nagrody. Lista nagodzonych poniżej.
Dzieci z klas drugich oddały 5 prac. Pomysłowe i starannie wykonane prace konkursowe  zdobią naszą świetlicę.
Uczniowie klas trzecich oddali 14 prac. Dominowały ciekawe formy przestrzenne, choć śmieszne postacie z liści  cieszyły spojrzenia zwłaszcza najmłodszych.
Dziękujemy zwłaszcza uczniom klas pierwszych za liczny udział w konkursie. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i zachęcamy do udziału w ko0lejnym konkursie.

Wyniki konkursu

Konkurs plastyczny dla klas 1 Jesienne drzewo