Wyniki konkursu fotograficznego

W konkursie udział wzięło 17 uczniów z 10 klas!! Na konkurs wpłynęło prawie 30 zdjęć. Świadczy to o tym, że sprawa dbania o środowisko jest dla Was bardzo ważna.Jury wybrało najlepsze prace. Oto wyniki;1. Wróbel Zofia – kl. 7 c – „Pod osłoną drzew” i „Nie przeszkadzać bobrom!” 2. Ratajczak Małgorzata – kl. 7 a – „Nie śmieć! Weź śmieć!” i „Karmienie ptaków zimą jest ważne” 3. Valentine Karis – kl. 5 a – „Pozwól mi zostać, nie wyganiaj!” „Chrońmy siedliska zwierząt”Wyróżnienia: Piątek Hubert – kl. 6 e – „Pszczoła w domu, Bóg w domu” Wojtaszyk Agata – kl. 7 b – „Chrońmy rzadkie gatunki zwierząt” i „Dbajmy o nowe pokolenie”Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na zakończeniu roku szkolnego. Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Zdjęcia są w Zespole Teams – Dzień Ziemi