Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2018/19

Zajęcia dodatkowe

Klasy I – III

Bagińska Beata Zajęcia wyrównawcze poniedziałek 12.30, środa 11.35
Bogdanowicz Mirosława Zajęcia wyrównawcze środa 12.30, czwartek 11.35
Cieślak Maria Zajęcia wyrównawcze poniedziałek 12.35, piątek 11.40
Giezek Hanna Zajęcia wyrównawcze wtorek 11.40, środa 7.00
Grabowska Dorota Zajęcia wyrównawcze wtorek 11.35, środa 12.30
Leśniewska Grażyna Zajęcia wyrównawcze poniedziałek 8.00, środa 7.30
Mnich Aleksandra Zajęcia wyrównawcze środa 11.35, piątek 8.00
Nowak Anna Zajęcia wyrównawcze poniedziałek 8.00, program „Wychowanie przez sztukę”
Pływaczyk Weronika Zajęcia wyrównawcze czwartek 11.40
Pospieszyńska Kinga Zajęcia wyrównawcze środa 11.30, „Co ciekawego dzieje się w Poznaniu”
Sosnowska Monika Zajęcia wyrównawcze worek 12.30, czwartek 12.30
Szałkiewicz Marek Grupa miłosiernych serc
Wrzesińska Małgorzata Zajęcia wyrównawcze wtorek 12.30, program „Wychowanie przez sztukę”

 

Klasy IV – VIII

Barabasz Przemysław Zespołowe gry sportowe czwartek 11.30
Dłużniewski Dawid Piłka nożna środa 8.00, czwartek 8.00
Filipowska Iwona Mini siatkówka wtorek 13.45, siłownia środa 11.45
Kowalska Agata Kółko języka niemieckiego środa 7.15
Krzywy Karina „Historie muzyczne” – wycieczki po Poznaniu
Lewandowska Justyna Klub filmowy
Zajęcia wyrównawcze wtorek 14.30
Lis Aleksandra Zajęcia sportowe wtorek 14.35, środa 8.00
Lutomska Agnieszka Zajęcia wyrównawcze matematyka poniedziałek 8.00
Maćkowiak Maria „Historie muzyczne” – wycieczki po Poznaniu
Majchrzak Małgorzata Zajęcia wyrównawcze język polski poniedziałek 15.25
Maliszewska Sylwia Centrum Informacji Naukowej środa 15.20
Matysiak – Zalewska Paulina Zajęcia wyrównawcze matematyka piątek 8.00-8.45, kółko matematyczne środa 10.50 – 11.35
Mejer Izabela Piłka siatkowa poniedziałek 8.00, piątek 8.00
Michalska Ewa Zespół wyrównawczy matematyka wtorek 7.15, środa 7.15
Nowicka Agnieszka Kółko teatralne środa 13.45, zajęcia wyrównawcze język polski czwartek 7.10
Pioterek Joanna Zajęcia wyrównawcze język angielski poniedziałek 15.30
Pośpiech Monika Zajęcia wyrównawcze język angielski  poniedziałek 15.20, środa 9.45
Pućka Dariusz Klub filmowy
Rak – Ratajczak Beata Zajęcia wyrównawcze historia, Koło miłośników historii soboty
Ratajczak Alicja Kółko geograficzne soboty, środy
Siciarz Marta Kółko fizyczne środa 16.15
Szamer – Gimżewska Arleta Kółko fizyczno – matematyczne soboty
Szklarska Anetta Zajęcia wyrównawcze język polski czwartek 15.25

Koło dziennikarskie wtorek 14.35

Szwed Ewa Schola dziecięca przy parafii soboty
Ślosarczyk Aleksandra Zajęcia wyrównawcze język angielski wtorek 8.00, czwartek 7.15
Ślusarczyk Wenancjusz Kółko geograficzne środa 15.25
Świerkowska Dagmara Zajęcia wyrównawcze język polski poniedziałek 14.45, piątej 10.50
Tuszyńska Katarzyna Wyjścia tematyczne biologia soboty
Wilmańska Joanna Zajęcia wyrównawcze chemia, kółko chemiczne piątek 8.00,
Woryma Agnieszka  Przygotowanie do konkursów polonistycznych (klasa VII b) poniedziałek 8.00-8.45
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego (klasy 8) poniedziałek 10.50-11.35
Woźniak Dorota Kreatywni środa 15.20
Woźniak Łukasz Wolontariat czwartek 15.30

 

Zajęcia w świetlicy

Konieczka Karina Zajęcia plastyczne czwartek 13.00
Korzycka Bernadetta Zajęcia plastyczne wtorek 13.00
Lis Agnieszka Zajęcia dydaktyczne poniedziałek 15.30
Ratajczak Anna Artystyczne ABC poniedziałek 13.00
Skiba – Janasek Joanna Z plastyką na ty wtorek 13.00
Szewczyk Joanna Co miłego, co dobrego zajęcia wychowawcze środa 13.20
Żurczak Ewa Zajęcia plastyczne z origami