Półkolonie sportowo-językowe w Centrum Sportu i Rekreacji Olimpijczyk

Szanowni Państwo,
Miło nam zaprezentować ofertę półkolonii sportowo-językowych letnich organizowanych przez Centrum Sportu i Rekreacji Olimpijczyk, które odbywać się będą  w II turnusach:
I Turnus 31.07-04.08.2023 r.
II Turnus 07-11.08.2023 r.

W programie:

• każdego dnia 2 godziny sportu ogólnorozwojowego w formie gier i zabaw z elementami: lekkoatletyki, gimnastyki, piłki nożnej/siatkowej/koszykowej z doświadczonym instruktorem/trenerem,
  • każdego dnia 1 godzinę języka angielskiego z native speaker’em
  • każdego dnia gry planszowe/gry z wykorzystaniem gogli VR
  • seans kinowy z popcornem na terenie placówki
  • wyjście nad jezioro Kierskie (zabawy na plaży i w wodzie)

W przerwach do dyspozycji dzieci będą: plac zabaw z boiskiem i poręczami, tenis stołowy, piłkarzyki, zabawy integracyjne.
Zapewniamy całodzienną opiekę (od godz. 7:45 do godz. 17:00), ubezpieczenie NNW, pyszne i zdrowe wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek), dobrą atmosferę, atrakcyjne zajęcia, brak czasu na nudę i medal dla każdego uczestnika.

WIĘCEJ INFORMACJI W ZAŁĄCZNIKU: