bip
logo

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15 w Poznaniu

Szkoła Podstawowa nr 62 w Poznaniu

herb

FINAŁ 11. Ogólnopolskiego Niezależnego Festiwalu Animacji

LAUREACI

Przez cały kwiecień uczniowie naszej szkoły mieli możliwość obejrzenia filmów zakwalifikowanych do 11. O!PLA (11. Ogólnopolskiego Niezależnego Festiwalu Animacji), tym samym stawali się jurorami filmów dla nich przeznaczonych. Wśród pokazanych filmów uczniowskich były również te, które zrealizowały nasze uczennice.

Z dumą ogłaszamy

w Konkursie TERAZ MY! w kategorii GRUPOWE ANIMOWANE SZAFIRKI II miejsce zdobyły „Pierwsze kroki” – film zrealizowany w 2022r. na Międzynarodowych Warsztatach Filmu Animowanego Fazy/Phase przez naszą uczennicę z klasy 7 c IGĘ KRZYŻANIAK we współpracy z JULIĄ CZECHOWSKĄ ze Szkoły Podstawowej nr 78 w Poznaniu oraz LENĄ WOJTAŚ ze Szkoły Podstawowej nr 53 we Wrocławiu.

GRATULUJEMY LAUREATKOM! I CZEKAMY NA WIECEJ!

opiekunka grupy filmowej
oraz koordynatorka festiwalu
Anna Weronika Grala

Czy wśród laureatów jest film, który najwyżej i najlepiej oceniliście? Sprawdźcie!

Informacje o nagrodzonych i wyróżnionych filmach:

https://polskaanimacja.wordpress.com/laureaci-opla-2023/

Poniżej relacja fotograficzna z seansów kwietniowych w klasie czwartej oraz siódmej.

Skip to content