bip
logo

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15 w Poznaniu

Szkoła Podstawowa nr 62 w Poznaniu

herb

Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w szachach

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasze drużyny pod opieką Pana Wenancjusza Ślusarczyka, grające w ostatnią sobotę 28.10 po raz pierwszy w Drużynowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w szachach odbywających się pod egidą SZS Poznań osiągnęły bardzo dobre wyniki.

W ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2011 i młodsi) – ekipa w składzie: Amelia Janaszak, Maks Daroszewski, Jakub Josefowski i Hanna Janaszak zajęła 6 miejsce, a starsi (roczniki 2009 i 2010) rywalizujący w ramach Igrzysk Młodzieży w zaledwie 3 osobowym składzie: Maciej Baca, Karol Kopczyk i Polina Lisova wypadli jeszcze lepiej zajmując 5 miejsce.

W zawodach wzięły udział reprezentacje 21 szkół w tym społecznych i prywatnych. Należy nadmienić, że sporo szkół miało w swoich reprezentacjach wielu zawodników trenujących szachy w profesjonalnych klubach.

Serdeczne gratulacje!!

Skip to content