Zasady funkcjonowania szczęśliwego numerka
  1. Szczęśliwy Numerek jest przywilejem nadanym uczniom klas IV- VIII.
  2. Szczęśliwy Numerek jest przypisany numerowi ucznia w dzienniku lekcyjnym.
  3. Szczęśliwy Numerek jest losowany codziennie przez przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego ( w przypadku nieobecności przewodniczącego przez innego członka Samorządu Uczniowskiego).
  4. Szczęśliwy Numerek obowiązuje tylko w danym dniu.
  5. Szczęśliwy Numerek zwalnia ucznia z obowiązku odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek w bieżącym dniu.
  6. Szczęśliwy Numerek nie zwalnia ucznia z wcześniej zapowiedzianych przez nauczyciela sprawdzianów, testów, kartkówek, prezentacji ustnych.
  7. Szczęśliwy Numerek nie zwalnia ucznia z obowiązku prowadzenia zeszytu, wzorowego zachowania, jak również aktywnego udziału w lekcji.
  8. Szczęśliwy Numerek nie funkcjonuje w czasie dwóch ostatnich tygodni przed klasyfikacją ( I i II półrocze ).
  9. Jeżeli uczeń nie stosuje się do zasad Szczęśliwego Numerka i zachowuje się w sposób naganny, nauczyciel zawiesza przywilej Szczęśliwego Numerka (danemu uczniowi).
  10. Szczęśliwy Numerek przestaje funkcjonować w chwili nieprzestrzegania jego zasad przez klasę (decyduje o tym Wychowawca klasy).
  11. Przywilej Szczęśliwego Numerka zostaje całkowicie zawieszony przez Dyrektora Szkoły w przypadku rażącego nieprzestrzegania jego zasad przez uczniów.

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2023/2024:

Przewodnicząca – Julia Osięgłowska

Zastępcy: