bip
logo

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15 w Poznaniu

Szkoła Podstawowa nr 62 w Poznaniu

herb

Spotkanie klas pierwszych ze strażą miejską

,,By się cieszyć życia blaskiem
zaprzyjaźnij się z odblaskiem
gdy cię widać będzie ładnie
to włos z głowy ci nie spadnie!”

Przed pierwszoklasistami nowe wyzwanie. Pokonując codziennie drogę do szkoły lub domu stają się uczestnikami ruchu drogowego. Aby zgłębić tajniki bezpiecznego poruszania się po ulicach, zorganizowano w naszej szkole spotkanie ze strażą miejską. Jej funkcjonariusze na boisku szkolnym nie tylko omówili zasady ruchu drogowego, ale też posługując się makietą przejścia dla pieszych przećwiczyli z dziećmi prawidłowe zachowanie się pieszych przed przejściem na pasach.

Naszym najmłodszym uczniom życzymy rozwagi, ostrożności i bezpiecznej drogi do szkoły i domu!

Wychowawczynie klas pierwszych

Skip to content