Koło historyczno-krajoznawcze wita jesień!

Pierwszego dnia kalendarzowej i astronomicznej jesieni koło historyczno-krajoznawcze zainaugurowało swoją działalność.

Mogliśmy na płatach kory brzozowej zapisać lub narysować charakterystyczny kształt liścia tegoż drzewa i obserwować wiewiórki, których było mnóstwo i tej porze roku.

Podziwialiśmy park z ponad trzema tysiącami róż, a także ogród dalii. Na koniec naszych zajęć uczestniczyliśmy w artystycznych warsztatach plastycznych.

Piękno i zapach zgromadzonych w ogrodzie roślin z pewnością pomogą nam przetrwać jesienne i zimowe wieczory.