Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15 w Poznaniu

Szkoła Podstawowa nr 62 w Poznaniu

herb

Sucholeski Miting Lekkoatletyczny

Już szósty raz bierzemy udział w Sucholeskim Mitingu Lekkoatletycznym im. Marka Kasprzyka organizowanym przez UKS Dąb. Celem wydarzenia jest popularyzacja sportu i lekkiej atletyki wśród młodzieży. Konkurowaliśmy z innymi zawodnikami w biegu na 337m, na 60m, w skoku w dal, w rzucie piłeczką palantową i piłką lekarską. Nasi uczniowie mogą pochwalić się wieloma medalami w różnych kategoriach wiekowych

• III miejsce Tomasz Szymański

Na koniec zawodów odbyły się sztafety mieszane. W kategorii najmłodszej U 11 uczniowie w składzie: Paulina Maczugowska, Wojtek Budziński, Lilianna Antonowicz,Janek Sójecki zajęli III miejsce.

W kategorii U 13 uczniowie w składzie: Lena Trąmpczyńska, Tymek Lewiński, Hania Rolirad, Marcel Majewski zajęli również III miejsce.

W kategorii najstarszej U15 w składzie: Zuzanna Skrobisz, Maciej Kukiołczyński, Magdalena Pietrzak, Tomasz Szymański zajęli IV miejsce

Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanego występu!