bip
logo

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15 w Poznaniu

Szkoła Podstawowa nr 62 w Poznaniu

herb

Sukcesy naszych uczniów

SUKCES Zofii Chmiel na XLIII Wojewódzkim Turnieju Białych Piór

Z wielką przyjemnością pragniemy zawiadomić, iż uczennica klasy 6c Zofia Chmiel otrzymała w kategorii: proza – grupa młodsza I miejsce za swoje opowiadanie SPOJRZENIE. W obecności swoich bliskich oraz polonistki odebrała nagrody podczas gali, która odbyła się w sobotę 13 kwietnia w MDK nr 1 w Poznaniu. Obszerne fragmenty opowiadania Zosi przepięknie z wielkim zaangażowaniem i emocjami zinterpretowała aktorka Teatru Nowego w Poznaniu Pani Agnieszka Różańska.

Dodajmy, że dodatkową nagrodą dla Zosi jest otrzymanie 2 punktów podczas rekrutacji do szkoły średniej. 

Nagrodzone oraz wyróżnione teksty zostały zebrane w publikacji pokonkursowej. 

Gratulujemy Zosi i życzymy dalszych sukcesów literackich w wielu różnych konkursach!

Wspólne zdjęcie laureatów oraz lista nagrodzonych na stronie: https://mdk1.pl/aktualnosci-ukryte/990-wyniki-xliii-wojewodzkiego-turnieju-bialych-pior.html

https://www.facebook.com/MDKnr1

Skip to content