Dalsze piłkarskie sukcesy

W poniedziałek 22.04 reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w finale powiatowym Turnieju o Puchar Tymbarku w kategorii chłopców U12. Zawody odbyły się na boisku POSiR przy ul. Warmińskiej w Poznaniu. Oprócz naszej szkoły w rozgrywkach wzięło udział 9 innych poznańskich szkół, które wcześniej przeszły eliminacje gminne. Nasi uczniowie spisali się wyśmienicie wygrywając wszystkie mecze w fazie grupowe, w półfinale okazali się lepsi od SP51 odnosząc zwycięstwo w stosunku 8:0. W wielkim finale mimo początkowych trudności, pokonali SP67 6:3  wygrywając w całych rozgrywkach.

Dzięki wygranej w finale powiatowym nasza szkoła otrzymała promocję do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 15 maja we Wrześni.

SP62 reprezentowali: Jan Boruta 4A, Maciej Pietrzycki 4B, Jan Sójecki 4C, Jan Ślemp 4C, Aleksander Kubiak 5A, Ignacy Walczak 5B, Juliusz Szymański 5E, Jan Kosmalski 5E, Tymon Habowski 5E, Gustaw Weiss 6A