Świetlicowy konkurs o Poznaniu klasy 2 i 3

Wypoczęci, pełni wrażeń po feriach zaczęliśmy w klasach drugich i trzecich zajęcia ukazujące piękno, zabytki naszego miasta. Odbyliśmy wycieczki szlakiem poznańskich mostów i parków. Przypomnieliśmy sobie legendy związane z naszym grodem. Wyszukiwaliśmy pomniki słynnych poznaniaków. Ustalaliśmy co dobrego zrobili dla Poznania. Kolejnym etapem było powtórzenie i przygotowanie do konkursu: Poznaj Poznań.

Z klas 2 do finału przeszło 19 osób. Po sprawdzeniu prac okazało się, że 4 osoby zajęły 1 miejsce, 3 osoby miejsce 2, 5 osób miejsce 3, przyznano także 2 wyróżnienia. Pięć osób otrzymało prawo do „nagródki” pocieszenia.

Klasy 3 uzyskały następujące wyniki: cztery osoby miejsca 1, jedna osoba miejsce 3, dwie osoby wyróżnienia, dwie osoby „zachętki”

Moment wyboru nagrody, jak zwykle, był równie pasjonujący jak uroczyste wręczenie nagród.

Klasy drugie
Joasia Pawlik – klasa 2b